Активісти молодіжного крила «Солідарності» взяли участь у «круглому столі»

Представники запорізького молодіжного крила «Солідарності» – Блока Петра Порошенка» взяли участь в обговоренні подальшої долі комунальних установ «Запорізький обласний центр молоді» та «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

У заході взяли участь представники облдержадміністрації, обласної ради, молодь та громадськість області.

«Круглий стіл» був зібраний з метою формування пропозицій його учасниками щодо підвищення якості роботи двох молодіжних закладів.

– Зараз головна проблема полягає у відсутності комплексної стратегії роботи з молоддю, в створенні якої взяли б участь усі бажаючі. Ефективним механізмом вирішення даної проблеми має стати оновлена Молодіжна обласна рада, адже існуюча зараз не збиралася вже три роки. У нашому місті і області багато молодіжних лідерів, які готові займатися розвитком молодіжної політики. Прекрасно те, що обласна адміністрація та обласна рада йде назустріч молоді, – зазначила лідер запорізького молодіжного крила партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Тетяна Цвяткова.

Точку зору лідера підтримав активіст запорізького молодіжного крила партії Денис Нечeпоренко.

– З листопада нас годують обіцянками про створення Молодіжної обласної ради, і де результат? Або ми і далі будемо говорити, або почнемо вже щось робити, – зауважив активіст.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*