Ігор Артюшенко обсудив реформу децентралізації з мешканцями Оріхівського району

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко відвідав з робочою поїздкою Оріхівський район. В ході зустрічі парламентар обговорив актуальні питання з оріхівцями. Зокрема, зміни, які відбулись внаслідок реформи децентралізації.

– Вплив реформи неможливо переоцінити. Позитивні зміни відбуваються на всіх рівнях, і це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку.

Як і десятки населених пунктів, Оріхівський район отримав збільшення фінансування. Це дозволило реконструювати важливі об’єкти – поліклініку та будинок культури. Наразі роботи з відновлення фонду тривають. І це лише перші успіхи, – зауважив Ігор Артюшенко.

4

В ході зустрічі присутні обговорили земельні питання. Місцеві аграрії поставили чимало запитань про скасування мораторію на продаж землі.

– Наразі уряд працює над відкриттям ринку землі. Ми прагнемо, аби реформа проходила м’яко та максимально прозоро, тому цей процес відбувається поступово, – підсумував парламентар.

На зустрічі також був присутній голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль. Він назвав реформу децентралізації «прикладом найдемократичніших змін у нашій державі за часи її незалежності»

– Нині  децентралізація впроваджується одночасно в обох напрямках: як на місцях, так і на державному рівні. Наприклад, це стосується прямих бюджетних відносин між держбюджетом та громадою. В поточному році чимало соціальних навантажень було передано на місця. Проте одночасно ми розуміємо, що й гроші, зароблені громадою, мають іти до вашої скарбнички, – зазначив Костянтин Бриль.

3

5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*