Олександр Константинов вимагає зменшити вартість опалення для запоріжців

Голова Запорізької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», лідер фракції у Запорізькій міськраді Олександр Константинов вимагає зменшити витрати на теплопостачання для населення в опалювальному сезоні 2017-2018.

З відповідною заявою він виступив під час пленарного засідання 16-сесії Запорізької міської ради, що проходить сьогодні, 26 квітня.

Депутат нагадав, що у минулому опалювальному сезоні у багатьох будинках міста температура повітря сягала 30 градусів тепла через так званий «перетоп». Люди були вимушені відкривати вікна аби провітрити приміщення. Та це не єдина незручність. За отримання надмірної кількості тепла вони мали сплачувати дійсно захмарні рахунки.  За словами народного обранця, сума в платіжках сягала двох, а інколи і трьох тисяч гривень.

Константинов навів приклад одного з будинків, мешканцям якого вдалося зекономити гроші на опаленні.

В Хортицькому районі є дев’ятиповерховий будинок, шість під’їздів, де люди створили ОСББ. Взяли кредит згідно урядової програми з енергоефективності, отримали від уряду компенсацію 52% від вартості цього кредиту і зекономили за опалювальний сезон 2016-2017 років – 620 тис. грн. Отже не складно порахувати, який ефект може отримати кожна запорізька родина від теплової модернізації.

Тобто є конкретний шлях, і, звичайно ж, це модернізація котелень, мереж і будинків, а також встановлення індивідуальних теплових пунктів, – зауважив депутат.

Народний обранець вимагає, аби керівництво концерну «Міські теплові мережі» розробило програму, яка дозволить зменшити витрати на теплопостачання в опалювальному сезоні 2017-2018 та презентувало його депутатам міськради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*