За сприяння Миколи Бєлого у 72 будинках опалення подешевшає на 25%

Витрати на опалення мешканців 72 будинків по вулицях Сергія Синенка, Трегубова, Вишневського, Іванівській, Вавилова, Лесі Українки та Адміралтейській зменшаться на 20-25%. Про це під час пленарного засідання 16-ї сесії Запорізької міської ради повідомив депутат фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Микола Бєлий.

На минулому засіданні депутат звернувся з вимогою вирішити проблему мешканців ряду будинків у Дніпровському районі, які сплачують захмарні рахунки за опалення – 50-80 грн за один квадратний метр.

За словами Миколи Бєлого, сьогодні в стадії розробки знаходиться проект, який дозволить суттєво знизити рахунки мешканців за опалення.

– Проектна документація буде готова протягом місяця. Після цього за процедурою буде наданий відповідний бюджетний запит щодо виділення коштів на реалізацію цього проекту. Це буде реконструкція магістральних та внутрішньобудинкових мереж, установка квартального ЦТП і т.д. За попередніми підрахунками спеціалістів Концерну «МТМ», необхідна на реалізацію проекту сума не перевищить 5 млн грн, – зазначив депутат.

Народний обранець додав, що розраховує на підтримку цього питання міським головою і колегами-депутатами коли відповідний проект рішення про виділення коштів буде внесений для розгляду на травневу сесію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*