Лідери запорізької «Солідарності» підтримали учасника «Ігор нескорених»

Восени у Торонто відбудуться міжнародні змагання для військових з особливими потребами, які отримали поранення під час бойових дій, – «Ігри нескорених».  Для участі у турнірі було відібрано 30 українців, серед них – запоріжець Євген Олексенко.

Ветеран війни розповів, що до участі у бойових діях займався пауерліфтингом задля власного задоволення, під час перебування в зоні АТО можливості тренуватися не було, тож тепер треба наздоганяти втрачене. До престижних змагань Євген готуватиметься самотужки. Для цього, окрім занять, йому потрібне спеціальне спортивне харчування.

– Це харчування потрібне для підготовки, для тренувань, для відновлювального процесу. Воно допоможе уникнути травм перед змаганнями, і, навіть, якщо щось болить, воно дозволить не припиняти тренування, – зазначив Євген Олексенко.

Спортивне харчування передали Євгенові голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», народний депутат України Ігор Артюшенко і голова міської організації партії, лідер фракції у Запорізькій міській раді Олександр Константинов.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*