«Допомога йде»: діти із зони АТО отримають лікування у Запоріжжі

В рамках проекту «Допомога йде» до Запоріжжя на лікування прибули 24 маленьких мешканці Донбасу віком від двох місяців до 17 років.

Діагнози у дітлахів різні – від вади серця до поранення. Медики зазначають, що багато хто потребує неврологічної допомоги або операцій.

Ініціаторами реалізації проекту в місті стали голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», народний депутат України Ігор Артюшенко та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.

– Думаю, про непросту долю цієї малечі не потрібно довго казати – чого вартий тільки той факт, що одного з них лікуватимуть від отриманого поранення. Російські окупанти відібрали у дітлахів і дитинство, і здоров’я.

Але на те і існують дорослі, щоб допомагати. Приймемо, вилікуємо, і обов’язково повернемо радість до життя, коли переможемо, – зазначив Ігор Артюшенко.

3

Діти проходитимуть лікування у Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні.

2

Маленькі гості приїхали з невеликих населених пунктів, що не мають медичних закладів, де фахівці змогли б надати необхідне лікування для цих пацієнтів.

1

У Запоріжжі діти також отримають психологічну допомогу та розважальну програму від працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

5

Начальник Департаменту охорони здоров’я ЗОДА Вікторія Клименко розповіла, що для дітей  також буде організоване додаткове харчування.

– Відмінність цього разу від попереднього полягає в тому, що всі пацієнти отримають ще й безкоштовне харчування. У лікарні на ці цілі, на жаль, виділяється недостатньо грошей – трохи більше 12 гривень в день. На ці гроші, на жаль, багатьох необхідних продуктів для повноцінного харчування не вдасться закупити, – зазначила вона.

Безкоштовне харчування для маленьких гостей з Донбасу допомогли забезпечити народні депутати Ігор Артюшенко і Сергій Валентиров.

В рамках проекту «Допомога йде» у Запоріжжі отримали медичну допомогу 24 дитини. Найбільший термін лікування тривав один місяць.

7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*