Сергій Петренко організував Кубок з кінного спорту

У селі Малокатеринівка Запорізького району відбувся «Відкритий Кубок КСК «Centaur» з кінного спорту. Співорганізатором заходу став депутат фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Запорізькій районній раді Сергій Петренко. 

1

За перемогу у Кубку боролися 40 дітей із Запорізької і Дніпропетровської областей.

Також депутат запросив на захід біля 600 дітей з Малокатеринівки, Кушугуму і Балабиного, які мали змогу спостерігати за дійством та весело провели час. Перевезення дітлахів з сусідніх сіл забезпечив Сергій Петренко.

– Я хочу, щоб в Запорізькому районі розвивався спорт, щоб діти долучалися до різних видів спорту: чи то футбол, чи то бокс, чи то баскетбол. Кінний спорт по-своєму чудовий, цікавий. Тим паче, що це спілкування з тваринами. Я хочу, щоб діти розвивалися, долучалися до цього прекрасного виду спорту і прославляли Запорізький район, – зазначив депутат.

3

Змагання складалися з восьми маршрутів з різними ступенями складності. Висота перешкод на них сягала від 90 до 130 см. Переможець, який з найкращим результатом подолав найважчий маршрут, отримав грошовий подарунок від депутата Сергія Петренка.

2

5