Депутат «Солідарності» посприяв відкриттю дитячого майданчика

У Південному мікрорайоні Запоріжжя з’явився зручний та завжди відкритий для містян дитячий майданчик. Виділенню території, на якій він був побудований, посприяв депутат фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Запорізькій міській раді В’ячеслав Зайцев.

Був присутнім на відкритті «Майданчика доброти» вчора, 16 липня, депутат фракції Геннадій Васильчук.

– Я дуже радий долучитися до такого чудового дитячого свята. Це не просто дитячий майданчик – це приклад того, як свідомі, активні та небайдужі люди об’єднуються та змінюють цей світ на краще. У світі сучасних технологій, комп’ютерних ігор, гаджетів приємно бачити дітлахів, які захоплено проводять час саме на вуличному майданчику, фізично розвиваються та взаємодіють між собою, – зазначив депутат.

2

Майданчик був відкритий на огородженій території біля Будинку молитви. Пастор, капелан 36-ї окремої бригади морської піхоти Станіслав Ляхович розповів, що побудувати майданчик допомогли канадці, а виділенню землі під нього посприяв В’ячеслав Зайцев.

– Будівництво майданчика обійшлося в понад 100 тис. гривень. Для маленької церкви це великі гроші. Тому канадська діаспора, християни, збирали ці гроші буквально по копійкам. Втім у нас не було достатньо території для того, щоб побудувати цей майданчик, тому ми звернулися за допомогою до В’ячеслава Зайцева, який нам врешті допоміг, – відзначив він.

14

На відкриття майданчика завітали десятки дітей та їхні батьки. На яскравому святі грала музика, проводилися різноманітні конкурси. Доки малеча розважалась, їхні батьки відпочивали на новеньких зручних лавочках.

На огорожі майданчика висить перелік правил, яких мають дотримуватися усі відпочиваючі: не смітити, не вживати лайливих слів, не пити спиртні напої та не палити цигарки.

– Подібних місць в місті має бути багато, аби запоріжці разом із дітьми мали змогу відпочивати в комфортних умовах, з користю та радістю. Тож коли до мене звернулися із проханням допомогти у питанні виділення землі для дитячого майданчику, я одразу ж доклав зусиль для реалізації цього проекту, – сказав депутат В’ячеслав Зайцев.

Дитячий майданчик розташований за адресою вул. Водограйна, 16а. Він буде відкритий для усіх бажаючих з 9.00 до 21.00, аби тільки люди дотримувалися чистоти, зауважив Станіслав Ляхович.

 1

3

7

8

4

5

6

10

11

12

13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*