Андрій Согорін пропонує надати депутатам право призначати заступників міського голови

Надати депутатам Запорізької міської ради право пропонувати кандидатів на посаду заступників міського голови Запоріжжя, керуючих справами, призначити та звільняти їх. Проект рішення з відповідною пропозицією подав до міськради депутат фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Андрій Согорін.

Зазначені зміни народний обранець пропонує внести до Регламенту Запорізької міської ради, затвердженого рішенням міськради від 25.08.2016 №64 «Про затвердження Регламенту Запорізької міської ради в новій редакції».

«Нинішнім Регламентом міської ради обмежуються права депутатів на формування виконавчих органів влади міськради, а саме вказується, що пропонувати кандидатів на посаду заступників міського голови, призначати їх і звільняти можна тільки за пропозицією самого мера. Закон не обмежує депутатів у прийнятті цих кадрових рішень, тому я пропоную внести до Регламенту зміни, які дозволять депутатському корпусу пропонувати своїх кандидатів на посади заступників мера, керуючих справами, а також звільняти членів виконавчого комітету. Закон це дозволяє», – зазначив депутат.

Андрій Согорін сподівається, що колеги-депутати підтримають його корисну ініціативу  та візьмуть на себе відповідальність у вирішенні низки кадрових питань, що посприяє більш прозорій роботі виконавчих органів міської ради.

1 2