Запорізьке ОСББ отримало 10 тисяч гривень на втілення свого проекту

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Діамантовий» у Запоріжжі стало переможцем конкурсу проектів для ОСББ, який оголосила Запорізька територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». В якості нагороди переможець отримав грошовий сертифікат на суму 10 тисяч гривень.

– Маю зізнатися, ми сподівалися на перемогу та очікували на неї, тому не здивовані результатом, – розповіла голова ОСББ «Діамантовий» Ольга Кириленко. –  Коли ми розробляли проект, думали про те, що це має бути корисним для усіх мешканців будинку, а всі вони різні. В нас є велосипедисти, мами з дітками, літні люди. Тому вирішили взятися за дрібниці, але для всіх: гойдалка, велопарковка, так звані собачі вбиральні…

img_5100

Загалом в конкурсі взяли участь 28 запорізьких ОСББ. На презентації його результатів голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», народний депутат України Ігор Артюшенко вручив усім присутнім учасникам конкурсу подяки, а переможцеві – сертифікат. Також вони отримали пакети з подарунками від «Солідарності».

– Як людина, яка голосувала у Верховній Раді за всі законопроекти щодо ОСББ, дуже радий прояву активності людей. Мене захоплює, що вони не бояться брати на себе відповідальність, хоч це і важко. Наша політична сила і я особисто є другом створення ОСББ і публічних конкурсів щодо керуючих компаній. На жаль, на сьогоднішній момент це не так. Депутати фракції БПП у міськраді добиваються проведення прозорих конкурсів. І я певен, що результати будуть, – зазначив парламентар.

img_5103

Голова Запорізької міської організації партії «Солідарність», лідер фракції у міськраді Олександр Константинов озвучив пріоритети фракції. Зокрема, щодо урегулювання екологічної ситуації в місті, збільшення робочих місць і зарплат, заходів для розвитку міста, а також підтримки ОСББ.

– Я хотів би подякувати усім за участь. Я певен, що присутні тут люди є локомотивом змін в нашій країні. Таких людей як ви, які об’єдналися в ОСББ і проявляють активність, насправді не так багато. Я впевнений, що тут люди, які міркують наступним чином: що все, що відбувається навколо – в їхньому будинку, на їхній вулиці, в їхній країні – залежить від нас самих. Ми не можемо собі дозволити сидіти і чекати, поки хтось зробить наше життя кращим, тому діємо самі, згуртовано, – сказав депутат.

img_5114

Депутат фракції Микола Бєлий, який є керівником робочої групи з питань ОСББ при Департаменті ЖКГ у міській раді, відзначив, що за останній рік кількість ОСББ в місті помітно зросла – зі 100 об’єднань (у 2016 р.) до 900 (у 2017 р.).

– Кількість людей, які взяли участь в конкурсі, свідчить про те, що запоріжці дійсно ініціативні, вони хочуть щось міняти – у себе в квартирі, в будинку і, відповідно, в місті в цілому. Це щиро радує. Дуже приємно, що є такі люди, які є двигуном реформи ЖКГ. Це підтверджує вираз: «Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини», – наголосив Микола Бєлий.

img_5135

Депутат зауважив, що керівники міста Запоріжжя, на жаль, не зацікавлені в розвитку ОСББ, на відміну від розвитку аналогічного процесу на рівні держави.

– Якщо в 2016 році міська влада тільки зміцнювалася, і нам вдалося отримати гроші на популяризацію теми ОСББ, на капремонти, на розвиток, то тепер інструменти згортаються. Керівництву міста невигідно, щоб будинки ставали самостійними, – така ситуація в нашому місті. На рівні держави ми бачимо підтримку реформування ЖКГ, створення ОСББ, надання «теплих» кредитів, компенсацію витрат на тепломодернізацію тощо, – зауважив народний обранець.

Він також додав, що депутати фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» охоче виділяють гроші з депутатського фонду на будинки ОСББ, адже це дійсно має позитивний результат.

Нагадаємо, це був перший етап конкурсу проектів для ОСББ Запоріжжя, на черзі другий – «Зелене місто». Його деталі та умови будуть незабаром оприлюднені на нашому сайті.

img_5147 img_5117 img_5138

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*