Геннадій Васильчук провів зустріч з представниками учнівських комітетів

Сьогодні, 14 вересня, відбулась зустріч депутатів Запорізької міської ради, керівництва Олександрівського району з представниками учнівських комітетів шкіл району. Цей захід проводиться вже другий рік поспіль з метою налагодження контакту між молоддю та представниками влади.

Під час зустрічі депутат фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Геннадій Васильчук закликав школярів бути патріотичними та ініціативними.

– Надзвичайно важливо в сьогоднішній непростий час залишатися патріотами та любити свою країну, місто, район. Це є запорукою успіху всією держави, адже кожен її громадянин своєю працею робить власний внесок в її розвиток, що ми маємо усвідомлювати. Тому я закликаю вас вчитися брати на себе відповідальність, а не чекати чиєїсь допомоги. Вона, звісно, і так буде, – ваші батьки, педагоги, ми, депутати, завжди раді сприяти вашим добрим ініціативам. Я  пропоную вам вже сьогодні брати участь в громадській діяльності, розробляти проекти, пропонувати свої ідеї, а ми, дорослі, обов’язково вас підтримаємо, – підкреслив депутат.

Геннадій Васильчук розповів школярам також про діяльність депутатського корпусу міської ради. Він відзначив, що між народними обранцями часто є певні непорозуміння, але вони завжди шукають консенсус заради вирішення важливих для міста питань.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*