Ігор Артюшенко долучився до святкування Дня Поля в Михайлівському районі

Масштабне сільськогосподарське свято «День Поля» відбулось в смт Пришиб Михайлівського району. На заході була представлена продукція запорізьких підприємств,  також учасники могли побачити сучасну техніку, на якій обробляють землю.

Організатором заходу виступив благодійний фонд імені Миколи Шаламова, за підтримки Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Подивитись на досягнення аграрної сфери прибули гості з Запоріжжя, в числі яких був народний депутат, голова Запорізької територіальної організації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко. Парламентар відзначив успіхи агрогалузі.

img_7367

Наша земля завжди мала безліч можливостей – надавала громадянам і роботу, і їжу, і прибуток. Над розвитком аграрної сфери працюють тисячі українців. Це і робота в парламенті – завдяки реформі децентралізації громади отримують збільшене фінансування та самі визначають розподіл бюджету, значна частина якого йде на покращення сфери. Земельна реформа, над якою ми наразі працюємо, також повинна позитивно вплинути на цю галузь. Ми з однодумцями впевнені: українці мають право на землю, тож з відкриттям ринку землі слід очікувати нові прибутки та розвиток українського села. Звичайно розвиток агросфери безпосередньо залежить і від роботи на місцях – починаючи з органів місцевого самоврядування і закінчуючи звичайним селянином в полі. Свята, як сьогодні, є своєрідним підбиттям підсумків та окресленням майбутніх підсумків. Наразі є очевидним, що ми йдемо вірним шляхом, але успіхи треба примножувати. Тож зосередимося на цьому, – підсумував Ігор Артюшенко.

Голова благодійного фонду імені Миколи Шаламова Галина Шаламова подякувала всім причетним до розвитку сфери.

День поля – це свято, яке єднає всіх працівників сільськогосподарської галузі, демонструє наш розвиток, наші прагнення та досягнення, пов’язує наше минуле, наше сьогодення та майбутнє. А його, як відомо, творять люди. Їх працьовитість та любов до рідної землі заслуговують на велику подяку, на велику повагу, – зазначила Галина Шаламова.

img_7449

Організатори свята підготували розважальну програму для гостей, яка містила виступи художніх колективів, виставку сільгосптехніки, тест-драйви автомобілів, а також конкурси та розваги для глядачів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*