Геннадій Васильчук провів зустрічі з запоріжцями

Мешканці Запоріжжя традиційно звернулися за допомогою до депутата фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Запорізькій міській раді Геннадія Васильчука.

Зокрема до нього на прийом завітали п’ятеро людей з проханням виділити кошти на лікування та поліпшення умов життя, на що депутат дав згоду. Також він виділив гроші спортивному клубу на придбання необхідного спортінвентаря.

Також до Геннадія Васильчука звернулися мешканці буд. №7 на вул. Запорізькій. Вони розповіли, що на території їхнього будинку розпочався ремонт, втім з невідомих причин процес був заморожений на початковому етапі. Депутат взяв ситуацію на свій контроль.

Народний обранець також провів зустріч з мешканцями ОСББ «Український 35». Геннадій Васильчук похвалив людей за те, що вони не побоялися взяти на себе відповідальність і утворити ОСББ у 9-ти під’їзному будинку.

Депутат розповів, що працює з цим ОСББ за принципом 50/50, тобто половину роблять люди, в іншому допомагає він, бо це шлях до синергії влади та громадськості.

Крім цього, вони обговорили проблеми щодо встановлення освітлення біля дитячого майданчику, коронування дерев, прокладання асфальту на дорогах у дворі та заміну вікон у під’їздах. В результаті було вирішено першочергово зосередитися на коронуванні дерев.

Відповідні звернення депутат направив до райдержадміністрації та ремсервісу.

– Для нашої держави надзвичайно важливим є формування громадянського суспільства, яким є саме мешканці цього величезного будинку. Громадянське суспільство – це коли люди розуміють, що вони самі творять свій сьогоднішній і завтрашній дні, а ми, депутати, можемо їм у цьому допомогти, – відзначив Геннадій Васильчук.