Делегати партійного з’їзду позбавили депутатських повноважень Валерія Пушкарьова

Делегати з’їзду партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ухвалили рішення відкликати за народною ініціативою депутата Енергодарської міської ради Запорізької області VII скликання Валерія Пушкарьова.

Волю енергодарців колегам озвучив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

– Це стало можливим завдяки тісній співпраці ініціативної групи виборців і нашої партійної організації. Ми й надалі будемо надавати організаційну та юридичну підтримку виборцям, які ініціюватимуть відкликання з місцевих рад людей, котрі нехтують своїми зобов’язаннями перед громадами, дискредитують партію та інституцію місцевого самоврядування, – зазначив парламентар.

Валерій Пушкарьов не виконував обов’язки депутата місцевої ради у виборчому окрузі, не підтримував зв’язок із виборцями. Окрім цього, правоохоронними органами були виявлені численні зловживання у сфері будівництва та архітектури на території міста Енергодара, у зв’язку з чим було відкрите відповідне кримінальне провадження. Наразі Пушкарьов підозрюється у незаконному використанні своїх службових повноважень та отриманні хабаря в розмірі понад 150 000,00 грн.

Раніше секретаріат ЗТО партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» надіслав  на адресу Енергодарської міської виборчої комісії Рішення Ради Запорізької територіальної організації щодо відкликання депутата Енергодарської міської Валерія Пушкарьова за народною ініціативою.