Ігор Артюшенко обговорив з журналістами актуальні питання

Бесіда відбулась в ранковому ефірі одного з телеканалів. Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко відповів на запитання журналістів у прямому ефірі. Зокрема, парламентар виказав своє бачення пріоритетності розподілу бюджетних коштів на наступний рік.

– На моє переконання бюджет має бути по-перше оборонним, по-друге – інфраструктурним. Виходячи з власних переконань, я для себе розумію, що є найголовніші речі, а все інше може бути після першого і другого.

Ігор Артюшенко зазначив, що підтримує виділення значних субвенцій на ремонт українських доріг.

– Вкладення у дороги – це створення робочих місць і робота промисловості. Ніколи інвестиції не приїдуть туди, де немає сполучень. Тому, якщо ми говоримо про підняття економіки країни для того, щоб залучити сюди хоч якісь інвестиції, ми маємо спочатку побудувати дороги.

В студії обговорили нещодавній візит Президента України Петра Порошенка до Нью-Йорку, де він зустрівся з Президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом. Ігор Артюшенко виказав своє бачення тем, які обговорювали лідери країн, зокрема це ймовірність постачання Україні летальної зброї та позицію стосовно можливості введення на Донбас миротворців ООН.

– Мені як політику хотілося б, щоб ми отримали летальну зброю, чи то від США, чи то від Європейських спільнот, бо це набагато збільшить обороноздатність нашої країни.

Щодо введення миротворців. На мою думку уряд в Кремлі загнаний в кут, тому що в разі, якщо вони заблокують введення миротворців, наприклад правом вето, тоді виникає питання: «як вони публічно це пояснять?», бо за їхньою позицією на Донбасі ж немає ні російських військових, ні російської зброї, – підсумував народний депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*