Ігор Артюшенко вручив волонтерам нагороди від Президента України

Фото Людмили Шведюк

Нагородження проходило в рамках святкування Дня міста Мелітополя.

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко вручив відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтерам Людмилі Шведюк і Галині Микитець.

photo_2017-09-25_12-44-40

– Мелітополь відзначає свій 233-й День Народження і в тому, що це свято проходить під жовто-синіми стягами, є безкінечна заслуга наших воїнів на передовій та бійців тилу – волонтерів. Саме вони першими кинулися на допомогу в момент, коли в перші дні російської агресії наші воїни майже голіруч протистояли ворогу, саме вони допомагали майже з нуля відновлювати українську армію, перетворювати її на сучасну, боєздатну силу і саме волонтери докладають зусилля для того, щоб бійці, які пройшли крізь пекло, мали змогу вливатися у мирне життя.

За три роки українці побудували потужний волонтерський рух. Добрі справи наших громадян цінуються на найвищому рівні, що підтверджують сьогоднішні відзнаки. Я щиро вітаю волонтерів із заслуженою нагородою. Впевнений, скоро так само привітаю вас із перемогою, – сказав парламентар.

Ігор Артюшенко взяв участь і в інших урочистостях, які відбулись на честь Дня міста.

photo_2017-09-25_12-44-32

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*