Геннадій Васильчук заявив про самозахоплення територій в Запоріжжі

На пленарному засіданні 21-ї позачергової сесії Запорізької міської ради, що проходить зараз, депутат фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Геннадій Васильчук заявив про незаконне захоплення територій міста приватними підприємцями.

Зокрема він розповів, що зараз на проспекті Ювілейному будується торгівельний центр без дозвільних документів.

– Планувалося 300 квадратних метрів, а вже 600, а буде і вся тисяча, – зауважив депутат.

Також Геннадій Васильчук додав, що на вул. Українській юридична фірма встановила шлагбаум без відповідних на те документів.

Він взяв ситуації на власний контроль та вимагає від органів виконкому звернути на них увагу.

Крім того, народний обранець наголосив на проблемі зовнішнього вигляду нашого міста та його туристичної привабливості. Днями на «компасі», що на пішохідній зоні на площі Маяковського, були викладені таблички з неграмотно перекладеними українською назвами міст. Це викликало обурення у містян, сьогодні вранці вони були демонтовані.

– Хто займається історичним виглядом нашого міста? Я маю на увазі і компас, і похмурого козака в фойє мерії, також історичний будинок Мінаєва, який реконструюють і покривають пластиковим дахом, навіщо? Купці Мінаєва займалися черепицею, можна ж зробити дах з черепиці. Цими питаннями має займатися хтось один: або департамент культури чи архітектури, або профільна комісія, – наголосив Геннадій Васильчук.