Олександр Кобзарюк про аварійний будинок: «Люди бояться спати в будинку, адже він може завалитись будь-якої миті»

Депутат фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Запорізькій міській раді Олександр Кобзарюк підняв проблему мешканців запорізького будинку, який знаходиться в тяжкому аварійному стані.

– Будинок №58-Б по вул. Патріотичній, де відбулось підтоплення через прорив труби та невчасну ліквідацію аварії, а також знесення несучих перегородок недобросовісними його мешканцями, почав лопатися – по стінах пішли тріщини, – розповів депутат.

За словами Олександра Кобзарюка, на місці пригоди вже побувала комісія міської ради, та, окрім попередження про аварійний стан будинку, ніяких дій не вживається.

– Люди бояться спати в будинку, який будь-якої миті може завалитися, тому вирішувати цю проблему необхідно без зволікань, – зауважив він.

Депутат також розповів, що мешканці будинку №65 по вул. Жаботинського вже рік залишаються без гарячої води через несправність бойлеру.

Олександр Кобзарюк зазначив, що минулоріч у цьому будинку зламався бойлер, який нагрівав воду для всього будинку.

Тоді було подано чимало депутатських звернень з вимогою вирішити проблему – і її було вирішено, але на нетривалий час.

– Бойлер наче полагодили, увімкнули, на це були виділені кошти, але він знов припинив функціонувати. Люди рік живуть без гарячої води, – зазначив народний обранець.

Посадовці виконкому пообіцяли полагодити водонагрівач до кінця жовтня. Олександр Кобзарюк тримає цю ситуацію на своєму контролі.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*