В’ячеслав Зайцев закликав депутата-прихильника «Новоросії» скласти мандат

Депутат фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Запорізькій міській раді В’ячеслав Зайцев закликав свого колегу з фракції «Опозиційний блок» Віктора Гриня скласти свій мандат, оскільки він був викритий у симпатії до так званої «Новоросії».

Відповідну заяву від імені депутатської групи «Ветерани АТО» та Ветеранської спільноти бійців АТО він зробив під час пленарного засідання 21-ї чергової сесії міської ради.

– У країні йде розгойдування ситуації. Нашим головним завданням є утримання контролю в країні, в якій йде війна; не допустити кровопролиття і самосуду; стежити за дотриманням закону. На минулій сесії з’явилася інформація щодо українофобських висловлюваннях депутата міськради Віктора Гриня. Я звертаюся до фракції «Опоблоку» дати оцінку діям депутата. Депутатська група «Ветерани АТО», щоб не допустити самосуду, вимагає від вас ініціювати процедуру відкликання мандата, а від самого Гриня – скласти мандат, – заявив депутат.

Нагадаємо, 30 серпня, коли проходило минуле засідання сесії міської ради, журналісти видання Forpost опублікували інформацію про те, що Віктор Гринь в соціальній мережі «Однокласники» проявляє симпатію до так званої «Новоросії» та сумує за загиблими лідерами терористичних угрупувань на Донбасі.