Ігор Артюшенко провів прийом громадян в Заводському районі

Депутатський прийом проходив в Заводській райдержадміністрації.

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко зустрівся з мешканцями району. Більшість звернень громадян стосувалася комунальних питань.

Мешканка будинку 67 по вулиці Аматорській звернулась до депутата від імені всіх жителів будинку. Жінка розповіла, що споруда знаходиться в майже аварійному стані – тече дах, з ладу вийшли комунікації. Така ж ситуація і на прибудинковій території –великі сухі гілки дерев несуть загрозу для мешканців, а нещодавно одна з них впала на собаку. При цьому, запевняє мешканка, комунальне підприємство, яке займається будинком, характеризує його стан як «задовільний».

Мешканка вулиці Павлокічкаської Антоніна Олексіївна розповіла, що в її будинку вже багато років не працює вантажний ліфт. Для неї це питання є нагальним, адже донька жінки пересувається на інвалідному візку і наразі не має можливості навіть вийти на вулицю.

Для мешканки вулиці Автодорівська Наталі Григорівни одним з болючих питань є проблема прибережної зони, що знаходиться в її районі. Вже декілька років вона з однодумцями привертає увагу місцевої влади до проблеми. Жінка стверджує, що місце, яке б могло стати однією з головних туристичних принад Запоріжжя, приводять в занепад. Нещодавно підрядники однієї фірми намагалися встановити трубу для стічних вод. Мешканці району забили на сполох і написали колективне звернення до міськради. Наразі роботи призупинені, але активісти побоюються, що це лише тимчасово.

Ще декілька звернень стосувалися роботи ПАТ «Запоріжгаз». Мешканці заявили, що співробітники підприємства беруть лічильники на повірку, які потім не повертають. На питання запоріжців на підприємстві відповідають, що прилад був відправлений на завод, але грошей на його ремонт поки немає, – кажуть запоріжці. Тим часом мешканці вимушені платити за послуги за загальними тарифами.

Троє мешканців Заводського району розповіли депутату, що не можуть потрапити на прийом до міського голови Володимира Буряка.  Жителі зазначили, що посадовці в мерії ігнорують їхні звернення.

Ігор Артюшенко розглянув всі звернення та підготував відповідні запити. Окремі питання будуть опрацьовані разом з юристами. Про хід розгляду звернень мешканці Заводського району будуть проінформовані вже найближчим часом.