Ігор Артюшенко привітав освітян Запорізької області з професійним святом

На честь Дня працівників освіти України у концертній залі ім. М.І. Глінки відбулося обласне свято. В урочистій обстановці педагогів вітали перші особи області. Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко підкреслив важливість професії освітян та зазначив,  що реформи, які робляться в країні, направлені на те, щоб вивести українську освіту на новий рівень.

Сьогодні в залі знаходяться рушії суспільства, ті, кому люди зазвичай завдячують своїми успіхами. Всі ми пам’ятаємо своїх вчителів, адже саме вчитель допомагає розкрити таланти, знайти своє покликання та ступити на правильну стежку в житті.

Педагоги вносять мудрість, знання та просвіту в наші життя, а ми, в свою чергу, робимо все для того, аби покращити та вдосконалити цей процес. Прийнята нещодавно реформа виведе українську освіту на новий європейський рівень і принесе до світу науки та мистецтва нові українські імена.

Я щиро вітаю всіх освітян з професійним святом. Бажаю щоб ваш запал, ваше натхнення та любов до своєї справи зростали з кожним роком, – зазначив парламентар.

Запорізьких педагогів також привітав голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.

– Низький уклін усім, хто навчає наших дітей. Хочу сказати, що всі ви дійсно заслуговуєте на подяку від дітей, батьків та влади. Адже саме ви робите цей світ добрішим і світлішим. Найкращі освітяни України – представники Запорізької області. Кажу так, бо завдяки вашій титанічній праці було напрацьовано методологію інклюзивної освіти, яка буде застосована по всій державі. Ви заслужили на те, щоб дивитися в майбутнє з високо піднятою головою, – побажав голова облдержадміністрації.

На заході найкращі педагоги отримали грамоти та відзнаки.

screenshot-www.zoda.gov.ua 2017-09-29 10-56-48

Фото: Запорізька обласна державна адміністрація

За даними Департаменту освіти ОДА, в 2017/18 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах Запорізької області працює 18 738 педагогічних працівників, повідомляється на сайті ЗОГА. З 1 січня 2017 року забезпечено виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо підвищення посадових окладів педагогічним працівникам навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.