Ігор Артюшенко відвідав Покровський ярмарок

Покровський ярмарок є багаторічною традицією запоріжців, з нього вже багато років поспіль починається святкування Дня міста.

Представники кожного району області представили продукцію своїх підприємств, яких налічувалося понад 400. До презентації підійшли творчо – здобутки районів демонструвалися з допомогою кращих творчих колективів області.

Покровський ярмарок відвідав народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

– Покровський ярмарок чудово демонструє багатство і потенціал нашого регіону. Асортимент виробів, які виготовляють в Запорізькій області, створив гідну економічну конкуренцію десяткам обласних центрів.

Звичайно, на це неабияк вплинули впроваджені реформи. Регіон розвивається і стає інвестиційно привабливим. Підприємства працюють, дають мешканцям роботу і гідну заробітну платню. А ми, в свою чергу, отримуємо якісний продукт, – зазначив народний депутат.

В числі почесних гостей також був присутній голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.

– Восени природа своєрідним чином підбиває підсумки та ділиться своїми щедротами з усіма. Так само і жителі Запорізького краю за давньою традицією щороку збираються на Покровський ярмарок. Все, що було зроблене та дбайливо вирощене руками наших трударів – сьогодні гідно представлено на ярмарку, – підкреслив очільник ЗОДА.

Традиційно, на Покровський ярмарок для запоріжців була підготовлена розважальна програма та частування. Цього року приготували рекордну кількість голубців, якими безкоштовно пригощали містян.