В’ячеслав Зайцев долучився до Уроку мужності на честь Дня захисника

Сьогодні, 12 жовтня, в Запорізькому обласному військкоматі відбувся Урок мужності до прийдешнього державного свята – Дня захисника України. У його рамках відбулась церемонія нагородження військовослужбовців і волонтерів.

У вітальній промові тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара обласного військкомату Олександр Мойко зазначив, що з 2014 року в антитерористичній операції взяли участь 6300 запоріжців.

Мойко підкреслив, що у захист країни зробили свій внесок набагато більше людей, ніж безпосередні учасники АТО, ті, які навіть не брали в руки зброю. На його думку, саме така згуртованість українців зупиняє агресора.

photo_2017-10-12_18-01-17

– Російська Федерація відчула, побачила, що українці незалежність просто так не зіллють. Якісь там територіальні захоплення або інші захоплення обійдуться їм у десятки і в сотні людських жертв, і в кінцевому підсумку викличуть на території самої РФ соціальний вибух. Саме це і стало тією могутньою силою, яка зупинила російську агресію на території Донецької та Луганської областей, а також на кордоні між Кримом і Херсонським регіоном. І я вірю, що прийде той час, коли Україна відновить суверенітет, тому що не ми прийшли в Ростовську область, не ми під Воронежем, ми захищаємо свою Батьківщину, і в кінцевому підсумку перемога буде за нами, бо правда за нами, – сказав воєнком.

Ветеран АТО, депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Запорізькій міськраді В’ячеслав Зайцев наголосив, що День захисника України не повинен стати другим 23-м лютого.

– Я хочу привести слова полковника Кульки Руслана Михайловича, командира 23-го батальйону. Нещодавно він сказав те, що мені запало в душу. Він дуже хоче, щоб 14 жовтня, День захисника України, не перетворилося на 23 лютого, щоб це не було свято за статевою ознакою. Він каже, що «мені не потрібна пінка для гоління, я сам її собі куплю», він хоче, щоб це свято було дійсно святом захисників, тих хлопців, які там, на Сході, тих, які демобілізувалися, їх дружин, їхніх дітей.

Мені хотілося б, щоб це було святом волонтерів, які внесли свій вклад в нашу перемогу, щоб це було свято дітей, що плетуть маскувальні сітки, які малюють малюнки, які печуть пиріжки, це їхнє свято – свято Захисника України. І я хочу їх усіх привітати, – зазначив він.

Колишній товариш по службі Зайцева Олексій Сквордяков впевнений, що труднощі останніх років стали для українців справжнім загартуванням і багато чому навчили. Він також вважає, що привітання у це свято заслуговують всі, хто зробив будь-який внесок в захист країни.

– Хочеться привітати з Днем захисника кожного українця. Навіть тих людей, які в 2014 році по 5 грн скидали на мобільний рахунок для підтримки армії – це так само захисники суверенітету України. Є діти, які малюночки надсилають військовим, вони так само захисники України. Від щирого серця вітаю вас всіх зі святом Дня захисника, – сказав ветеран.

В межах заходу відбулася церемонія нагородження військовослужбовців, волонтерів, працівників військкоматів. Нагороди отримали, в тому числі, і В’ячеслав Зайцев та Олексій Сквордяков.

По завершенню уроку мужності перед присутніми виступили юні запорожці з вокальними номерами.

photo_2017-10-12_17-59-43

photo_2017-10-12_18-00-32

photo_2017-10-12_18-02-59

photo_2017-10-12_18-04-09

photo_2017-10-12_18-03-32

photo_2017-10-12_18-04-47

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*