В Запоріжжі вшанували загиблих захисників

Шану загиблим військовослужбовцям запоріжці віддали під час мітингу, приуроченому до Дня Захисника України. Згадати тих, хто поклав своє життя за свободу та мир, прийшли понад сотня містян. Серед них – рідні та друзі бійців, бойові побратими і небайдужі запоріжці. На заході був присутній народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

– В нинішній час всі свята в нашій країні проходять з часткою журби. Кожного разу замислюєшся: скільки українців могли б радіти, приймати вітання, проводити святкові дні в родинному колі. Замість цього їхнім рідним доводиться сьогодні слухати слова скорботи та нести квіти до могил дорогих людей.

photo_2017-10-13_13-04-18

Агресор віднімає у нас життя найкращих представників нації, але йому не вдалося і не вдасться зламати наш бойовий дух. Надто високу ціну заплатила Україна за втілення злочинних московських амбіцій.

Жодні слова співчуття не здатні втішити батьків, які залишилися без дітей, дружин, чиї малята залишилися сиротами. Але через сум та скорботу вони знають: їхні рідні навіки залишаються Героями, і Україна ніколи не забуде їхній подвиг, – сказав Ігор Артюшенко.

Співчуття рідним загиблих також виказали голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, керівництво обласного військкомату.

photo_2017-10-13_13-04-14

photo_2017-10-13_13-04-15

Вшанувати пам’ять запоріжців прибули учасники дев’ятого потягу національного єднання «Труханівська січ».

Всього за час проведення Антитерористичної операції загинули 147 мешканців Запорізького регіону.