Депутати «Солідарності» взяли участь у відкритті сервісного центру МВС

Вчора, 18 жовтня, в Запоріжжі презентували новий сервісний центр МВС за адресою вул. Парковий бульвар, 12.

На заході були присутні голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, лідер фракції  «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Запорізькій обласній раді, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін, а також депутат від «Солідарності» у Запорізькій міськраді Геннадій Васильчук.

Як повідомляє прес-служба Міністерства, центр зможе надавати до 150 послуг в день, найпоширеніші з яких – реєстрація транспортних засобів, видача довідок про несудимість, видача та заміна водійських посвідчень.dsc_1167

Під час відкриття також мова йшла і про інші нові впровадження, такі як онлайн-замовлення довідки про несудимість через веб-ресурс, нові екзаменаційні питання, за якими складають іспити для отримання водійського посвідчення – тепер вони у відкритому доступі. Крім цього, на сайті Головного сервісного центру МВС працює онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту з ПДР.

Геннадій Васильчук відзначив, що відкриття сервісного центру – це одна з позитивних метаморфоз на шляху до розвитку соціального життя країни.

– Наша держава продовжує рухатися стежкою позитивних змін, щодня ми спостерігаємо, як життя в Україні стає більш комфортним. Реформи стають реальним поштовхом до значного розвитку економічної та соціальної сфер життя, однією з них є реформа МВС. Ми вже побачили чимало позитивних явищ – це і вихід на вулиці патрульних, і переатестація поліцейських, і відкриття сервісних центрів. Приємно бачити привітних працівників нового запорізького центру, які готові дослухатися до громадян та дійсно докласти зусиль, аби допомогти. До них хочеться звертатися, і процес оформлення довідок абощо вже не здається таким марудним.

На мою думку, відкриття цього центру стає черговим проявом впровадження в нашій країні кращих європейських цінностей та сигналом позитивних змін для великих скептиків, – наголосив депутат.

Напередодні сервісний центр МВС був відкритий у Мелітополі. Григорій Самардак анонсував появу подібних закладів також у Токмаку та Енергодарі до кінця цього року.

– Відкриття цього сервісного центру – приклад того, що Запорізька область змінюється, – наголосив голова Запорізької обласної ради. Наша мета – зробити усе можливе, аби влада та державні послуги були максимально відкритими і доступними для людей. Тож, таких центрів в Запорізькій області має стати набагато більше.

За його словами, депутатський корпус обласної ради сприяє розвитку сучасних сервісних центрів. Тому планується виділити кошти з бюджету на організацію роботи сервісного центру в Токмаку, який має бути відкритий у грудні.

IMG_7980_0
Фото: Запорізька обласна рада

IMG_8010_0
Фото: Запорізька обласна рада
IMG_8027
Фото: Запорізька обласна рада

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*