Ігор Артюшенко: «Я є ярим прихильником медичної реформи»

День медичної реформи – під таким гаслом проходить сьогоднішнє засідання Верховної Ради України. В разі, якщо народні депутати  проголосують за прийняття реформи, в українській медицині розпочнеться новий етап.

Великі надії на зміни покладає народний депутат, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко. Про необхідність перезавантаження сфери парламентар розповів в ранковому ефірі на телеканалі «Рада».

– Для мене, як для політика, головним питанням на сьогоднішній день є питання медичної реформи. Я є ярим прихильником медичної реформи, сам я за освітою лікар і розумію, що її робити необхідно, адже система гнила всі 26 років і нарешті є сподівання, що ми поставимо крапку і почнемо рухатись вперед.

Ми прекрасно розуміємо, що після прийняття реформи на перших етапах (а це півроку, максимум рік) будуть неузгодженості і нерозуміння на територіях в плані питань: «як діяти?», бо міняється сам підхід. Треба буде проводити масову роз’яснювальну кампанію, думати, як краще вибудувати систему, щоб якнайшвидше пройшов етап унормування самої реформи, бо всі розуміють, що її приймати треба, всі розуміють, що відбувається в медицині, особливо в сільській і районній, і всі розуміють, що далі так не можна. Тепер треба вирішувати, як далі розподіляти кошти, які будуть механізми і які будуть методи контролю. Над цим наразі точаться дискусії, – зауважив народний депутат.

Другий блок пленарного засідання передбачає розгляд питань, які стосуються депутатської недоторканості. Блок представлений двома законопроектами – один президентський, другий – депутатський. Ігор Артюшенко зауважив, що фракція партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» буде виконувати ініціативу Президента і підтримувати його законопроект.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*