Ігор Артюшенко зустрівся з Повноважним Послом Австралії в Україні

Надзвичайний та Повноважний Посол Австралії в Україні Мелісса О’Рурк презентувала перспективну стратегію підпорядкованого їй відомства в присутності українських політиків, бізнесменів, митців, громадських діячів. На захід був запрошений народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

Парламентар зауважив, що укріплення міжнародних зв’язків України є очікуваним результатом нашої успішної зовнішньої політики зі створення потужного проукраїнського блоку держав.

photo_2017-10-19_12-08-46

– Україна відкрита для світу. Ми проводимо серйозну роботу, аби наша держава зайняла свою нішу серед розвинутих, демократичних країн. І світова спільнота це бачить.

Наші реформи стрімко посилюють розвиток життєво-важливих сфер, наша принципова позиція щодо агресора дає зрозуміти, що найвищою цінністю для країни є свободи і права її народу. А це є головними правилами цивілізованого світу. В Україну вірять, з Україною хочуть співпрацювати, в Україну хочуть інвестувати. Про це свідчить кількість міжнародних проектів, яка постійно збільшується, – зауважив Ігор Артюшенко.

Слова народного депутата підтверджує статистика. За 7 місяців 2017 року товарообіг між Україною та Австралією зріс до 112, 93 млн. доларів США, експорт – 7, 82 млн. дол., імпорт – 105,11 млн. дол. В усіх випадках збільшення становить в більш ніж два рази.

photo_2017-10-19_11-27-24

На перспективності відносин між Україною та Австралією наголосив і Президент Сенату Австралії Стівен Перрі, який перебував в Україні на початку жовтня.

– Ми завжди раді співпраці і готові вивчати нові можливості для торговельного співробітництва. Ми будемо працювати з Україною, а наші дискусії можуть бути дуже продуктивними, – сказав очільник Сенату.