Партійці долучилися до Фестивалю військово-патріотичної пісні

Напередодні Дня Українського козацтва у КЗ «Оріхівський будинок дитячої творчості» пройшов перший Фестиваль військово-патріотичної пісні.

В заході взяли участь голова Оріхівської районної  в Запорізькій області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Раїса Овчаренко, депутат Оріхівської міськради від «Солідарності» Роман Вискребєнцев, керівництво Оріхівської райдержадміністрації, а також громадські та культурні діячі.

– Вивчаючи сьогодні козацькі пісні, знайомлячись з їх історією, ми доторкнулися серцем до тих давніх часів, коли славні козацькі дружини боронили рідну землю, на якій ми тепер живемо. Ми всі стали свідками, коли в наші дні молоді воїни також стали на захист кордонів нашої суверенної держави. Тому,  зв’язуючи події давніх часів і сучасні, відпускаємо фестиваль у подорож по навчальних закладах району. Бажаємо успіхів у вивченні славних давніх традицій та героїчного сьогодення, – наголосила ведуча заходу Тетяна Коваленко.

Учасниками фестивалю були яскраві колоритні команди козацьких загонів – «Захисники», «Соколята», «Барвінок», «Козацький гарт», які показали присутнім свої найкращі номери.

Також козацьку пісню виконали вбрані в гарні вишиванки учні 4-го класу міської ЗОШ № 3.

Изображение 017

Під завісу урочистості всі чотири команди отримали грамоти райдержадміністрації, а також смачні подарунки у вигляді тортів від партійців «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Изображение 037