Депутати Василівської «Солідарності» підбили підсумки роботи

Наприкінці минулого тижня голова Василівської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Анатолій Підставка провів зустріч з депутатами районної та міської ради.

В ході заходу народні обранці відзвітували за дев’ять місяців роботи. Так, депутат Василівської міської ради Андрій Матюх зауважив, що за звітній період він значну увагу приділяв вирішенню економічних, комунальних та соціальних питань щодо поліпшення життєзабезпечення найбільш вразливих верст населення міста. Також депутат брав активну участь у розробці Генерального плану міста Василівка та плану зонування території, які велися з 2014 року.

У 2017 році, за ініціативи Андрія Матюха та за  підтримки депутатів Василівської районної ради були виділені кошти з районного бюджету на проведення капітального та поточного ремонту Комунального закладу «Василівська загальноосвітня ЗОШ I-III ст.. №1» Василівської районної ради, зокрема, були проведені капітальний ремонт внутрішньо-шкільного подвір’я (укладання тротуарної плитки), поточний ремонт фасаду основної будівлі, реконструкцію системи водопостачання та водовідведення основної будівлі та приміщення харчоблоку, заміна дверей та оновлення ганків.

Результати своєї роботи загалу представили також Сергій Марівнов, Артем Ліашевкін, Андрій Дашковський та Марина Цинкаленко.

Заслухавши звіти депутати обговорили питання імперативного мандату та можливість створення фракції з залученням всіх депутатів міської ради м. Дніпрорудне та м. Василівка.

Наприкінці зустрічі народні обранці поділились своїми планами роботи на майбутнє та намітили низку конкретних заходів, направлених на розвиток територій.

 photo_2017-10-23_15-04-15

20171018_110337