Олександр Константинов ініціює заходи, направлені на розвиток транспортної інфраструктури Комунарського району

Після реорганізації КУ «Центральна лікарня Комунарського району» питання надання медичних послуг стало одним з найбільш актуальних для мешканців району. Запоріжцям, які обслуговувалися в медзакладі, рекомендують звертатися до Міської лікарні №1 або Міської лікарні №7. Для того, аби дістатися до будь-якої з двох установ, жителям Комунарського району потрібно пройти значну відстань (понад 1 км) від найближчої зупинки, адже жодне сполучення громадського транспорту не передбачає підвезення безпосередньо до лікарень.

Вихід з проблемної ситуації пропонує голова фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов. Депутат вніс ініціативу розробити проект, який передбачатиме реконструкцію перехрестя вулиці Привокзальної і Прибережної автомагістралі та будівництво додаткових зупинкових комплексів з тротуарами та освітленням. Втілення в життя ініціативи дозволить не тільки поліпшити стан благоустрою території міста, але й вирішити транспортне питання, змінивши схеми руху громадського транспорту.

Деталі проекту Олександр Константинов описав на своїй сторінці у Фейсбук:

1. Пропонується змінити маршрути руху громадського транспорту, який зараз рухається по вул. Новокузнецькій, а направити далі по вулиці Привокзальній до лікарні №7, потім по Прибережній автомагістралі, а далі за маршрутом.

2. Перенести кінцеву зупинку маршрутів із Запоріжжя-1 на Лікарню №7.

3. Відновити роботу маршруту №27.

photo_2017-10-24_13-43-30

– Дані зміни забезпечать доступність жителів міста до лікувального закладу та до зони рекреації й відпочинку Гребний канал (в народі “Волна”). Розвиток транспортної інфраструктури забезпечить створення умов для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць, – зазначив депутат.

Олександр Константинов вже направив міському голові запит про виділення коштів з бюджету міста на проектування робіт у листопаді цього року та закладення видатків на реалізацію проекту у 2018 році. Також депутат зібрав виїзну нараду на території за участі представників районної адміністрації, управління транспорту міської ради та відділу безпеки руху Національної поліції.

Тепер слово за міською владою. Чи ухвалять в мерії життєво-важливий для запоріжців проект стане відомо вже найближчим часом.