Олександр Константинов: «Треба створити інвестиційну програму тепломереж, яка б відповідала потребам і можливостям міста»

На засіданні сесії міськради голова депутатської фракції «Солідарність» Олександр Константинов обговорив перебіг опалювального сезону в Запоріжжі. Депутат наголосив, що наразі для більшості запоріжців цей процес пов’язаний в першу чергу з високими витратами – суми в квитанціях, які отримують містяни, для багатьох родин є непідйомними. При цьому в концерні «Міські теплові мережі» не вживають жодних заходів для того, аби зменшити фінансове навантаження містян.

Олександр Константинов зауважив, що можливість входити в опалювальний сезон з економією існує. Як приклад він навів багатоповерховий будинок по вулиці Преображенського.

– Жителі ОСББ встановили індивідуальний тепловий пункт, який регулює теплопостачання, і за минулий опалювальний сезон в будинку було зекономлено 620 тисяч гривень. На цьому вони не зупинилися і вирішили працювати над подальшою термомодернізацією вже з іноземними партнерами. Наразі ОСББ є учасником німецької програми з енергоефективності, – сказав депутат.

Народний обранець зазначив, що за допомогою німецьких партнерів в місті продовжують розроблятися енергетичні проекти, але діяльність інвесторів не знімає зобов’язань з концерну. Олександр Константинов наголосив на необхідності створення інвестиційної програми тепломереж, яка б відповідала потребам і можливостям міста. Також він запропонував закласти в міський бюджет кошти на заходи з енергоефективності.