Ігор Артюшенко провів прийом громадян в Дніпровському районі

Мешканців, які зверталися до народного обранця, здебільшого турбували комунальні проблеми.

Так, жителька району Наталя Володимирівна розповіла, що КП «Водоканал» неправомірно нарахував їй борг за послуги. Жінка має право на субсидії, які відшкодовують витрати на оплату житлово-комунальних послуг, але, з її слів, вона була неправомірно позбавлена своїх пільг. Запоріжанка поскаржилася на бездіяльність правоохоронних органів.

Ще один мешканець району Олексій Олексійович має конфліктну ситуацію з іншим комунальним підприємством – концерном «Міські теплові мережі». Чоловік займається підприємницькою діяльністю, він виявив намір відмовитись від послуг підприємства у своєму магазині. Але в концерні не зрозуміли бажання колишнього клієнта, і тепер підприємцю регулярно надходять листи з вимогою укласти договір з Теплопостачальною організацією.

Незадоволення роботою КП «Ритуал» висловив Олександр Семенович. Чоловік зазначив, що наразі запоріжцям дуже дорого обходяться ритуальні послуги. Запоріжець впевнений, що в діяльності підприємства присутня корупційна складова.

Ігор Артюшенко зазначив, що питанням вищезгаданого КП щільно займалися колеги з міської фракції «Солідарність». Завдяки їхній ініціативі правоохоронцям вдалося притягнути до відповідальності очільника КП. Наразі депутати продовжують слідкувати за діяльністю підприємства, зазначив народний обранець. Щодо тарифів на послуги – Ігор Артюшенко має намір звернутися до міського голови з пропозицією розробити соціальну програму, яка передбачає пільгові ціни на ритуальні послуги для малозабезпечених громадян.

– Гроші в міському бюджеті є, наразі потрібна лише політична воля місцевої влади, – зауважив народний депутат.

Ігор Артюшенко взяв на контроль всі питання, з якими до нього прийшли мешканці району. По кожному з них будуть направлені депутатські звернення у відповідні інстанції.

photo_2017-10-27_11-19-49

photo_2017-10-27_11-19-48