Олександр Константинов провів зустріч з мешканцями Олександрівського району

Обговорити хвилюючі питання прийшли 75 мешканців району.

Головною темою зустрічі було ОСББ. Запоріжців цікавили процес створення та переваги, які надає об’єднання.

Лідер фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді відповів на всі хвилюючі питання та наголосив, що він завжди готовий підтримувати городян, які хочуть створити ОСББ.

– Прагнення створити ОСББ – це прагнення жити в комфортних умовах, бути господарями в своєму будинку. Різниця між багатоповерхівками, які входять до об’єднань, і тих, які знаходяться в невизначеному стані – колосальна. Це і загальний стан будівлі, і прибудинкові території, і саме ставлення мешканців, – зауважив депутат.

Олександр Константинов також зазначив, що мешканці багатоповерхівок, які входять в ОСББ, мають можливість економити на обслуговуванні будинків. Як приклад він навів ситуацію з керуючими компаніями, які виставили непідйомні тарифи мешканцям окремих будинків, які не входять в ОСББ.

В ході зустрічі депутат з мешканцями обговорили питання функціонування комунальних служб міста. Більшість присутніх висловила незадоволення роботою комунальників. Питання ефективності комунальних служб Олександр Константинов неодноразово порушував на засіданнях сесій міськради. Депутат має намір і в подальшому привертати увагу міської влади до цієї проблеми.

photo_2017-11-20_11-44-07

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*