Партійці «Солідарності» вшанували пам’ять жертв Голодомору

В Запоріжжі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 85-х роковин Голодомору. Понад сотні містян прийшли до пам’ятника жертв Голодомору аби запалити свічки на честь закатованих українців.

До заходу долучилися народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко та депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Геннадій Васильчук.

photo_2017-11-25_20-30-12

– Сьогодні ми зі скорботою згадуємо страшні події Голодомору.

Нелюдська політика комуністичного режиму була спрямована на штучний геноцид та знищення української нації. Проте ми вистояли. Мільйони невинно загиблих і багатомільйонні зруйновані долі стали трагічною, але не останньою сторінкою нашого народу. Голодомор – це помста за свободу!

Помста за бажання не бути рабами, мати українську еліту, мати власну державу, в якій буде “своя правда, і сила, і воля”. Через біль і страждання ми пронесли свою ідентичність, щоб потім відродити нашу державність. І сьогодні московський агресор не відмовився від своїх злочинних планів – знищити українську націю та нашу молоду державність.

Але ми не дозволимо. Ми не забудемо. Бо рана, завдана понад вісімдесят років тому, ніколи не загоїться. Голодомор. Пам’ятаймо», – висловився про страшні події Ігор Артюшенко.

На мітингу представники всіх релігійних конфесій провели молебень за упокій душ загиблих від Голодомору.

photo_2017-11-25_20-27-10

– Кровоточивою раною у пам’яті нашого народу назавжди залишається трагедія голодоморів, яка забрала біля чотирьох мільйонів життів наших співвітчизників. Молімося ж за всіх і кожного, не забуваймо того всенародного горя, що во віки віків не повторилося воно більше на нашій землі! – сказав в молитві Єпископ запорізький і мелітопольський Фотій.

photo_2017-11-25_20-27-51

В пам’ять про тисячі українців, заморених голодом, запоріжці поклали до підніжжя постаменту пшеничні колоски, квіти та запалені свічі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*