Агенти Кремля мають знати, що їх відповідальність буде справедливою, неминучою та невідворотною – Ігор Артюшенко

Народний депутат України Ігор Артюшенко на брифінгу у Верховній Раді України звернувся до спецслужб та правоохоронців, звернувши їх увагу на стрімке зростання активності проросійських агентів, які ведуть підривну антиукраїнську діяльність в нашій країні.

При цьому політик зазначив, що агенти Кремля можуть спостерігатись і в середовищі громадських активістів, журналістів та колишніх і діючих політиків.

«Стаття 111 Кримінального кодексу України говорить – Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України карається позбавлення волі на строк  від 10 до 15 років. Останні події в Україні свідчать, що наші спецслужби та правоохоронні органи мають звернути ретельну увагу на суть та зміст цієї статті.

Також вони мають звернути увагу і на нечувану досі мобілізацію так званої «п’ятої колони» у вигляді російської агентури в України. Державна зрада поширилась не тільки на відвертих зрадників та перевертнів, але і на так званих громадських активістів, журналістів, колишніх та нинішніх народних депутатів.

Трансльований та телеканалі «Інтер» до 9 травня мав всі ознаки інформаційної диверсії та загрози інформаційній безпеці. Пропагандисти у своєму ефірі звинуватили українське суспільство та владу в тому, що вулиці, начебто, називають іменами фашистських загарбників. І це – беззаперечна брехня та маніпуляція. Національна комісія з питань телебачення та радіомовлення назвала такі дії псевдожурналістів черговою атакою в інформаційній війні та «танцями» на ранах суспільства.

Не минуло і тижня після трансляції цього концерту, як представники спецслужб затримали одного з керівників агітпропу Росії в Україні – редактора так званого інформагентства «РИА-Новости» Кирила Вишинського.

Цей пропагандист був настільки «переконливим» у своїй роботі, що напрацював на «медаль» «За повернення Криму», в нагородних документах якої стоїть підпис міністра оборони країни-агресора Сергія Шойгу.

При обшуках в офісі інформагентства правоохоронці виявили карти так званої Новоросії, георгіївські стрічки та великі суми грошей, при чому в більш твердій валюті, ніж російські рублі. Водночас, колишні депутати Олена Бондаренко, Ігор Марков, Спиридон Кілінкаров, Петро Симоненко та інші сидять в ефірах каналу «Россия 24» та звинувачують українську владу в нібито утисках інакомислячих, нацизмі та фашизмі. Це після вилучення у того ж Симоненка пістолету Стєчкина з великою кількістю набоїв та глушником.

Але, нажаль, справа не лише у безкарності та вседозволеності представників колишнього комуністично-регіонального режиму, адже і сьогодні в сесійній залі трапляються депутати, дії яких повністю можуть підпадати під дію 111 статті ККУ. Наприклад, 29 березня цього року Сумський апеляційний суд виніс обвинувальний акт громадянину Джабрілову, звинуваченому у державній зраді та пособництві тероризму. На той момент він працював топ-менеджером в компанії ТОВ «Снек-експорт». Вона входить до родинного бізнесу нинішнього народного депутата від «найрадикальнішої» фракції ВР.

Натомість, невирішеною залишається доля іншого менеджера цієї компанії Дениса Пробачая, який був затриманий разом з Джабраіловим. Наразі адвокати через процесуальні «зачіпки» блокують передачу його справи до суду. Це саме ті адвокати, які раніше публічно цинічно заявляли, що в Україні нема терористичних організацій ЛДНР, та вони не бачать нічого поганого в торгівлі з ОРДЛО.

Очевидно, що крапка в цій історії, фігуранти якої підозрюються у фінансуванні тероризму, буде поставлена лише тоді, коли покарані будуть не лише менеджери, але і кінцеві бенефіціари. Хочу звернутись до тих, хто сидить сьогодні поруч з нами у сесійній залі: підіть добровільно на співпрацю зі слідством, і тоді ваше рішення оцінить суд.

Підбиваючи підсумки, я хочу звернутись до спецслужб та правоохоронних органів з наполегливим проханням. Захистіть кожного громадянина від організованого та добре фінансово мотивованого наступу проросійської п’ятої колони. Вони мають знати, що відповідальність за всіма статтями ККУ буде справедливою, неминучою та невідворотною», – сказав Ігор Артюшенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*