На перевиборах в Запорізькій області кандидат від БПП вдвічі обійшов опонента.

Мова йде про Олександрівську сільську об’єднану територіальну громаду Приазовського району.

Такі дані оприлюднили за підсумками перевиборів в громаді. На виборах в ОТГ 29 квітня кандидати в депутати по 12 виборчому округу отримали однакову кількість голосів, тому виборча комісія призначила переголосування. В результаті більшість мешканців підтримали члена партії БПП «Солідарність» Віталія Сенделі – за новообраного депутата віддали вдвічі більше голосів, ніж за його опонента.

В цілому і в Запорізькій області, і в Україні більшість виборців підтримали представників президентської партії. В нашому регіоні партійці БПП «Солідарність» очолили чотири з семи громад – Новоукраїнську, Степанівську першу, Олександрівську та Михайлівську об’єднані територіальні громади. У Мирненській і Михайлівській селищних громадах перемогу здобули самовисуванці. Слід зазначити, що новообраний голова Михайлівській ОТГ йшов на вибори за підтримки партії БПП. Роздольську ОТГ очолив представник «Аграрної партії».

У всеукраїнському масштабі голосування проходило одразу в 40 ОТГ, і в 26 з них головами стали представники партії БПП «Солідарність». Ця кількість становить 65% від загальної суми обраних голів рад громад.

Також президентська партія отримала і впевнену більшість в місцевих радах за підсумками голосування. В активі БПП – не менше 235 мандатів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*