Ігор Артюшенко: Український парламент ухвалює 200 законів кожного року

Парламентар розповів про продуктивність роботи парламенту в ефірі каналу «Прямий».

 – Згідно оприлюдненого звіту громадської мережі «Опора», за період діяльності цього скликання парламенту проголосовано і підписано Президентом законопроектів, які вже стали законами, близька 800. За три з половиною роки. Порівнюючи з шостим скликанням, яке так само працювало повний період – це в чотири рази більше, бо там було 234 законопроектів. Подібна кількість законів приймалася лише на початку Незалежності.

Тому, що і в 91-му і 2014-му країна дуже швидко змінювалася, було багато викликів, зовнішня агресія, бажання наших міжнародних партнерів, і ще багато факторів, які впливали на законотворчу діяльність.

Це показники для тих, хто говорить, що ми не працюємо.
Україна приймає щорічно більше 200 законів. Норвегія приймає вісім, Франція – двадцять. Чим це закінчиться – питання відповідальності. Я згоден нести відповідальність як влада і за медичну, і за освітню, і за пенсійну реформи, і за систему «ProZorro», і за створення НАЗК, і за прибутковий Нафтогаз і за Антикорупційний суд, – наголосив народний депутат, голова Запорізької територіальної організації партії БПП «Солідарність».

 

Повна версія ефіру – за посиланням https://goo.gl/wjc6b3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*