Завдяки депутатам “Солідарності” запорізькі ОСББ звільнили від зайвих витрат

Сьогодні на сесії депутати підтримали проект голови фракції «Солідарність» Олександра Константинова «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 28.03.2018 №62 «Про передачу зовнішніх мереж тепло-, водопостачання».

 Документ передбачає закріплення на праві господарського відання за концерном «Міські теплові мережі» та КП «Водоканал» ділянки мереж тепло- та водопостачання, що проходять підвальними, технічними та допоміжними приміщеннями житлових будинків або між ними та використовуються для надання послуг  іншим споживачам (транзитних мереж), власників яких не встановлено.

До прийняття рішення мережі знаходились на балансі ОСББ, і витрати на обслуговування та ремонти лягало на плечі власників об’єднань.

 – Дані мережі потребують постійного обслуговування та ремонту. Це питання було підняте саме головами правління ОСББ які на сьогодні мають в підвальних приміщеннях транзитні трубопроводи теплопостачання та опалення. На сьогодні ОСББ опосередковано несуть витрати на майно, яке їм не належить і яким вони не користуються, але даними мережами користуються концерн «МТМ» та КП «Водоканал» для надання послуг третім споживачам. Логічно, що саме ці компанії мають забезпечувати роботу мереж, – зазначив автор проекту Олександр Константинов.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*