Представники запорізької «Солідарності» взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Представники Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відвідали Раду регіонального розвитку, яка пройшла вчора в Києві під головуванням Президента України.

Учасниками заходу стали керівники уряду, представники центральних та обласних органів влади, депутати Верховної Ради України, працівники органів місцевого самоврядування. Голова держави Петро Порошенко виступив перед присутніми та розказав про пріоритети регіональної політики держави, які мають бути реалізовані в найближчі роки.

Зокрема, за словами Президента, одним із головних завдань державного керівництва є питання проведення місцевих виборів 2020 року на основі оновленого територіального устрою. Зокрема, для проведення повноцінної виборчої кампанії необхідно завершити реформу з децентралізації, утворивши на місцях всі 100% спроможні та фінансового забезпечені громади з широкими повноваженнями.

Також Президент озвучив і інші нагальні питання, які влада зобов’язується вирішити протягом найближчого періоду. Зокрема, мова йде і про своєчасне прийняття збалансованого бюджету країни на наступний рік.

Голова Запорізької територіальної організації партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Ігор Артюшенко разом з Головою фракції «БПП «Солідарність» у Запорізькій обласній раді Едуардом Гугніним, Головою Широківської ОТГ Денисом Коротенком та депутатом Бердянської міської ради, головою Чернігівської РДА Богданом Сушком та іншими делегатами від Запорізької області стали учасниками заходу.

Парламентар підкреслив, що створення однакових умов для стрімкого розвитку інфраструктури територій, до якісних медичних, освітніх та інших соціально важливих послуг – одне з пріоритетних завдань органів влади всіх рівнів.

– Саме завдяки ініційованій Президентом Петром Порошенком реформі децентралізації, місцеві громади отримали не лише широкі повноваження, але і необхідні для їх реалізації фінансові ресурси. Ці ресурси, за умов їх ефективного використання, дозволяють місцевим органам влади якісно розвивати територію, осучаснювати її інфраструктуру. Сьогоднішній успішний досвід ОТГ показує, що часто їх керівництво реалізовує такі амбітні проекти, яким можуть позаздрити навіть обласні центри.

І для того, щоб всі без виключення території отримали збільшені бюджети та широкі можливості, нам необхідно завершити процес формування громад.

В Запорізькій області вже більшість території покрита новими ОТГ. У порівнянні з іншими регіонами – ми впевнено посідаємо лідируючи місця по країні. І я вірю, розпочата нами реформа буде успішно завершена ще до наступних місцевих виборів, – зазначив Ігор Артюшенко.

1 — копия

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*