Запоріжці роблять внесок в розвиток бібліотеки україномовних видань

В БПП-коворкінгу працює перша запорізька україномовна бібліотека «Книжковий Дім». Всі бажаючі можуть абсолютно безкоштовно взяти в користування сучасну літературу. Проект втілюється за ініціативи громадської організації «Культурний ренесанс» та за підтримки Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
Наразі в асортименті бібліотеки вже представлені понад 600 художніх, історичних, наукових, політичних та спортивних видань українських і зарубіжних авторів. Всі книжки надруковані в ХХ столітті.

Городяни поповнюють бібліотеку своїми виданнями, в тому числі і власного авторства.
Минулого тижня до БПП-коворкінгу завітав Сергій Сухий – запорізький автор та історик. Сергій Алімович подарував бібліотеці книгу «Нарис історії Кримського ханства. Неупереджений погляд».

 – Принести свої книжки вирішив, щойно дізнався про «Книжковий Дім». Дуже правильна ініціатива, вважаю, у всіх громадян має бути доступ до літератури на рідній мові. Сподіваюсь і на подальше плідне співробітництво з бібліотекою, – зазначив письменник.

Наразі збір книг продовжується. Пропонуємо всім небайдужим долучитися до доброї справи, і поповнити бібліотеку виданнями.

Примірники для бібліотеки україномовних видань «Книжковий Дім» можна приносити в БПП-коворкінг (пр. Соборний, 24). Ми націлені зібрати максимально якісний контент для городян, тому до книг є певні вимоги:

– Видання має бути україномовним
– Видання має бути надруковане в ХХІ столітті 
– Видання не повинно містити антиукраїнської риторики
– Видання не повинно порушувати Закон України «Про обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського характеру».