Представники запорізької «Солідарності» вшанували пам’ять жертв голодоморів

Представники команди запорізької «Солідарності» взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди 85-ї річниці голодомору 1932-1933 років в Україні. Учасники заходу прийшли до пам’ятника, щоб вшанувати пам’ять мільйонів українців, безвинно закатованих комуністичним режимом.

В рамках мітингу-реквієму представники запорізького духовенства провели молебень за упокой душ закатованих українців, а всі присутні разом з усієї країною о 16 годині схилили голову у хвилині мовчання перед світлою пам’яттю померлих від голоду, перед мільйонами доль, що прийняли безмірний біль, муки і страждання.

Також під пам’ятник жертвам Голодомору небайдужі запоріжці принесли символічні колоски з чорними стрічками, квіти, свічки та лампадки.

Серед запоріжців, які прийшли вшанувати пам’ять загиблих українців та згадати трагічні події в історії нашої держави, були також представники фракцій «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Запорізькій обласній раді та Запорізькій міській раді, активісти партійних організацій.

Представники «Солідарності» наголосили на тому, що кожен українець має пам’ятати про страшні події першої половини минулого століття та зробити висновки з уроків історії, щоб вона не повторилась знову.

4 2 1 3 6