Запорізька «Солідарність» продовжує допомагати ОСББ міста

Команда Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» продовжує надавати допомогу та підтримку мешканцям багатоквартирних будинків, які створили об’єднання співвласників та самостійно намагаються покращувати стан власного житлового фонду.

В рамках цього напрямку роботи активісти Заводської первинної організації партії у місті Запоріжжя надали допомогу двом ОСББ з закупівлі будівельних матеріалів для проведення ремонту під’їздів.

Зокрема, допомога була надана об’єднанням співвласників будинків, створених за адресами вул. Історична, 36А; а також вул. Глазунова, 4. Мешканцям були передані матеріали для виконання облицювальних робіт у під’їздах будинків.

Голови ОСББ Віталіна Артюх та Ярослав Писаренко подякували представникам партії за надану допомогу. У свою чергу, команда партійного осередку підкреслила, що подібна допомога надається систематично, бо підтримка мешканців та ОСББ, як частини населення, яка готова брати відповідальність за своє житло, є пріоритетним напрямком у роботі всієї команди запорізької «Солідарності».

6 viber image 5