Ігор Артюшенко: На жаль в парламенті відбувається передвиборча президентська кампанія

Про це заявив народний депутат, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко в парламентському ефірі на телеканалі «Рада».

«Коли в парламенті з десяток кандидатів у Президенти, звичайно вони намагаються використовувати трибуну і порядок денний для свого політичного піару. Можливо розробити законопроект, який заборонив би займатися політичним піаром у стінах парламенту, але я не вважаю, що він має шанси на ухвалення. Тому що політики зацікавлені говорити, рекламувати себе, і це їм, до речі, зараз забезпечує діюче законодавство»,зазначає Ігор Артюшенко.

Народний депутат окреслив головні рішення, які були прийняті минулого тижня в парламенті:

«Завдяки чіткій позиції спікера Верховної Ради у четвер була прийнята низка законів різної тематики: закону про трансплантацію, продовження роботи ТСК по вбивству Катерини Гандзюк, питання фінансового сектору, питання ратифікації. Також почали розглядати Закон про державну мову»,сказав парламентар.

Народний обранець розповів своє бачення та розуміння важливості Закону про мову:

«Я вважаю, що Закон про мову необхідно прийняти. Фундамент держави – це питання церкви, мови, декомунізації та освіти. Потім ми визначаємо, яка податкова система у державі, яке екологічне законодавство у державі, а без фундаменту держава не будується і це дає можливість нашому зовнішньому агресору, нашим міжнародним друзям, але у яких є свої інтереси, гратися на відсутності базових основ. Нарешті ми дійшли до моменту коли ми здатні прийняти Закон про мову»,заявив нардеп.

У ході програми народний депутат Ігор Артюшенко прокоментував інформаційні закиди стосовно ситуації по Укроборонпрому:

«Чомусь тільки зараз журналісти про це заговорили. Насправді, наскільки мені відомо, це був коментар правоохоронних органів, більше двох років тому – щодо цих фактів була заведена кримінальна справа і не одна, і вона розслідувалися. Частина цієї кримінальної справи опинилася у «відомих» журналістів і вони її оприлюднили. Тобто чиясь рука висмикнула частину кримінальної справи, яка була до того заведена і слідство тривало. Тому не правильно говорити, що не було кримінальних справ, що ніхто не займався боротьбою з корупцією і можливими оборудками в Укроборонпромі»наголосив Ігор Артюшенко.

Президент Петро Порошенко чітко окреслив свою позицію і підтримав відсторонення Гладковського з посади РНБО, заявивши, що ніхто не зможе прикриватися ні посадами, ні прізвищами:

«Це питання Глава держави поставив на власний контроль, тому все, що залежить від компетенції Президента він виконав – своїм рішенням відсторонив людину від посади, щоб вона не змогла прикриватися своїм високим статусом. Далі питання САПУ і НАБУ, Генеральної Прокуратури» підсумував Ігор Артюшенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*