Ольга Ревчук запропонувала депутатам переглянути раціон запорізьких дитячих садків

Таку ініціативу вчора, 29 травня, в ході 40-ї сесії Запорізької міськради висловила депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Ольга Ревчук.

До депутатки звернулися батьки та поскаржилися на погане харчування дітей, які не отримують достатньо овочів і фруктів, а постачальники привозять неякісні продукти. За її словами, меню розроблено за радянськими стандартами, не враховуючи сучасну дієтологію і нутриціологію.

page

 

«Дітей потрібно годувати не тільки корисно, а й естетично красиво. В даний час малюків годують за радянськими стандартами, і пора відходити від такої практики. Більш того, багато батьків скаржаться на брак фруктів і овочів. Вміст білків, жирів і вуглеводів в дитячому меню не відповідає стандартам, а норма цукру в меню перевищує вдвічі допустиму», – сказала депутатка.

11

Ольга Ревчук запропонувала внести зміни в меню дитсадків і додати в меню корисні овочі та фрукти. Просить по понеділках заборонити годування дітей макаронами, ковбасами і сосисками, пропонуючи постачальникам привозити продукти заздалегідь, а працівникам дитсадка – раніше виходити на роботу. Під час виступу продемонструвала для прикладу на фото як можна естетично оформити порції:

122

Окрім цього народна обраниця запропонувала та закликала депутатів міської ради на своїх округах з депутатських фондів закупити в дитсадки новий посуд.