Чи буде представлена Запорізька область у ВРУ – вирішать запоріжці

Партія «Європейська Солідарність» йде до Верховної ради найпрозорішим шляхом – через громадські праймеріз.

Тільки українці вирішують, хто з кандидатів гідний представити політичну силу на парламентських виборах. На сайті ГО «Справа Громад» кожен користувач має можливість не тільки подати власну кандидатуру, але й запропонувати свого кандидата, який на його думку, зможе відстоювати інтереси держави та безпосередньо окремого регіону в Парламенті.

Наразі Запорізьку область представляють чотири члени партії «Європейська Солідарність» – народний депутат України, голова ЗТО партії «Європейська Солідарність», лідер Запорізького Євромайдану Ігор Артюшенко, депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», ветеран АТО Андрій Согорін, депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», підприємець Микола Бєлий та голова Токмацької РДА Віктор Дудукалов.

Програму кожного кандидата можна прочитати за посиланням:

Ігор Артюшенко https://spgr.org.ua/candidate-page/53
Андрій Согорін https://spgr.org.ua/candidate-page/90
Микола Бєлий https://spgr.org.ua/candidate-page/221
Віктор Дудукалов https://spgr.org.ua/candidate-page/135

Сьогодні тільки від нас залежить, чи увійдуть до складу Верховної Ради нового скликання запоріжці. Не будьте байдужими, голосуйте за представників нашого регіону!

Можливість голосування буде ввімкнено у 00.00 04.06.2019 до 04.06.2019 23.59 на сайті ГО «СПРАВА ГРОМАД» https://spgr.or g.ua/vibori-2019/gromadski-praymeriz

ГОЛОСУВАТИ МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ на сайті ГО «СПРАВА ГРОМАД».

Інструкція як проголосувати:

Screenshot_1 Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5 Screenshot_6 Screenshot_7