Запорізькі партійці отримали високі результати на громадських праймеріз

Сьогодні ГО «Справа громад» оприлюднила результати громадських праймеріз.

 Запорізьку область представляли чотири члени партії «Європейська Солідарність» – народний депутат України, голова ЗТО партії «Європейська Солідарність», лідер Запорізького Євромайдану Ігор Артюшенко, депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», ветеран АТО Андрій Согорін, депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», підприємець Микола Бєлий та голова Токмацької РДА Віктор Дудукалов. За результатами Ігор Артюшенко, Андрій Согорін та Микола Бєлий увійшли до 77 з 233 кандидатів, які пройшли праймеріз.

Окрім цього Ігор Артюшенко став одним з шести народних депутатів, яким українці віддали найвищу кількість голосів. Компанію в числі кращих запорізькому політику склали колеги по фракції  Артур Герасимов, Марія Іонова, Олексій Мушак, Тетяна Ричкова та Максим Саврасов.

 З боротьби вибули нардепи Олег Барна, Сергій Березенко, Олександр Бригинець, Олексій Гончаренко, Михайло Довбенко, Олександр Черненко та Тарас Юрик.

 Участь в голосуванні взяли 95483 українці.

 Хто потрапить до списку партії «Європейська Солідарність» остаточно стане відомо після партійного з’їзду. Як зазначали організатори громадських праймеріз ГО «Справа громад», організація надає партії свої пропозиції, але будуть і кадрові пропозиції від самої політсилиї. Отже на затвердження на з’їзді партії і до ЦВК піде мікс пропозицій.