В Запоріжжі «Європейська Солідарність» розпочала волонтерський проект, направлений на допомогу сімейним лікарям

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність»  розпочала волонтерський проект «Солідарні з Лікарем», мета якого – допомогти сімейним лікарям нашого міста.

«Сьогодні саме сімейні лікарі першими з медиків приймають удар COVID-19, адже вони мають першими прийти нам на допомогу, надати рекомендації, визначити вірогідність зараження та направити на лікування.

В той час саме сімейні лікарі, на жаль, найменш забезпечені елементарними речами для виконання цих завдань, і змушені за власний кошт купувати необхідне, пересуватися до хворих, отримуючи мізерну платню за свою важку працю.

Ми допомагатимемо сімейним лікарям за мірою можливостей  запорізьких прихильників партії, але нам дуже важлива і ваша підтримка – підтримка всієї громади міста», – розповідає керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов.

Запоріжців закликають допомогти лікарям будь-яким з вказаних способів:

1)       Якщо маєте фінансову можливість – перерахувати будь яку можливу для вас суму координатору проекта Олегу Чернову (картка Приватбанку 5168 7422 3945 9302).

2)      Якщо маєте можливість і час доставити лікаря до місця роботи або з неї, дайте інформацію про це нашому координатору з транспортної допомоги Дмитру Траіліну (тел. 067 614 79 87)

3)      Якщо хочете передати щось з «Переліку потреб», можете привезти нам в офіс, або ми допоможемо в транспортуванні (координатор із збору Інна Польнікова, тел. 096 038 70 11). На сьогодні перелік потреб сімейних лікарів складає:

–          термометри (в тому числі безконтактні)

–          захисні маски і респіратори

–          рукавички, одноразові шапочки

–          захисні костюми

–          антисептики, засоби для дезинфекції поверхонь

–          одноразові шпателі

–          паперові рушники

–          захисні окуляри

Ініціатори проекту наголошують, що за всю надану допомогу будуть оприлюднені звіти на сайті партії та в телеграм-каналі і гарантують, що вона потрапить максимально швидко і саме туди, де потрібна більше за все – безпосередньо в руки до сімейних лікарів.

 «Коли держава неспроможна надати допомогу, ефективно менеджувати ресурси та захистити своїх лікарів і громадян, ми з вами можемо зробити це вже сьогодні!», – закликають запоріжців організатори проекту «Солідарні з Лікарем».