Пішовши на виконання вимог терориста Зеленський відкрив великі можливості для нових терористичних актів, – Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили події в Луцьку.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що єдина позитивна новина за той день в тому, що ніхто не постраждав під час ситуації у Луцьку.

Політик вважає, що своїми діями Зеленський відкрив ящик Пандори.

 – Єдина позитивна новина за вчора в тому, що ніхто не постраждав під час вчорашньої ситуації у Луцьку. Бо все інше, що відбувалося, викликає все більше і більше запитань, відповіді на які ми не отримуємо.

Але найбільше, що мене вразило в поганому сенсі — це реакція президента. Можна бути хорошою людиною, можна бути поганою людиною, а треба бути президентом і державником. Пішовши на виконання вимог терориста він відкрив ящик Пандори – великі можливості для нових терористичних актів.

І цим одразу скористалася російська пропаганда: «якщо Зеленський веде прямі перемовини з луцьким терористом, то чому він не веде перемовини з терористами в Донецьку?» – писала в соцмережах одіозна Скабєєва, – сказав в ефірі «Прямого» Ігор Артюшенко.

 За результатом цих подій парламентар припускає дві версії.

 – Перша: в правоохоронних органах хаос і неузгодженість дій, що ми побачили на відео журналістів. І тоді виходить, що СБУ просто не знало, що МВС вже затримало терориста, а тому героїчно штурмували порожній автобус. Хоча той факт, що терористу кайданки одягав медичний працівник, а не поліцейський ніяким хаосом не поясниш.

Друга: ми всією країною цілий день дивилися поганий спектакль, метою якого було: рятування рейтингів сучасної влади, реклама «героїчних» дій СБУ та МВС, демонстрація показової «людяності» Зеленського.
Мабуть комусь на Банковій слава злочинних методів путінського ФСБ спокою не дає, – наголосив Ігор Артюшенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*