Відкрите звернення до партій та громадських організацій Запорізької області

Шановні українці!

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» звертається до всіх проукраїнських політичних сил, громадських організацій та рухів, ветеранських і волонтерських спільнот – до кожного патріота України у Запорізькій області та місті Запоріжжі.

Вже більше року ми з Вами спостерігаємо  чіткі ознаки проросійського реваншу у всіх сферах нашого життя. Ми бачимо, як переслідують, саджають та дискредитують ветеранів та  волонтерів. Ми бачимо, як деморалізують українську армію. Ми бачимо наступ на українську мову, нашу культуру та українську церкву. Бачимо, як крок за кроком влада здає позиції нашої держави на міжнародній арені. Сучасна влада займається систематичним переслідуванням та знищенням української опозиції,  а в той же час проросійські сили з телеканалів та у Верховній Раді транслюють вимоги та порядок денний Кремля.

Разом з тим, недолуга і непрофесійна внутрішня політика нової влади призвела до економічного занепаду, скорочення промислового виробництва, зупинки та ліквідації тисяч суб’єктів підприємницької діяльності, зменшення доходів громадян. А фактичне згортання реформи децентралізації зупинило розвиток міст та ОТГ, яке спостерігалось у попередні роки.

Правоохоронна система демонструє неспроможність адекватно реагувати на зростаючу злочинність та факти розкрадання бюджетних коштів, бо більше переймається виконанням політичних замовлень влади щодо переслідування української опозиції, ветеранів та волонтерів. 

І цим наростаючим хаосом та дезорганізацією державних інституцій всередині країни намагаються скористатись проросійські сили – восени отримати під свій контроль  місцеві ради південно-східних областей та унеможливити наш подальший поступ в цивілізований західний світ – рух України до Європейського Союзу та НАТО.

Тому вони хочуть скористатись зневірою, розрізненістю та розпорошенням патріотичних рухів та державницьких політичних партій в області, щоб почергово переламати нас об коліно.

Але ми не повинні цього допустити!

Ми закликаємо всі проукраїнські політичні сили, громадські організації та об’єднання, ветеранські та волонтерські середовища  в Запорізькій області та Запоріжжі виступити єдиним фронтом на місцевих виборах.

Ми змогли об’єднатись на Майдані під час Революції Гідності, ми змогли об’єднатись навесні 2014 року і зберегти український прапор над Запоріжжям, тож зможемо об’єднатись і зараз.

Разом – сила!

Слава Україні!

Голова Запорізької територіальної організації  партії «Європейська Солідарність»  Ігор АРТЮШЕНКО

Голова Запорізької міської організації партії «Європейська Солідарність» Олександр КОНСТАНТИНОВ