Керівник волонтерського центру “Солдатський привал” Галина Гончаренко долучилась до команди “Європейської Солідарності”

Галина Гончаренко – волонтер російсько-української війни, директор благодійного фонду «Майбутнє Запоріжжя» та керівник Волонтерського центру «Солдатський привал».

Цей центр допомагає військовослужбовцям, що їдуть з фронту та на фронт через наше місто. Тут бійці можуть перепочити в окремих кімнатах, помитись, пригоститися домашніми стравами, випрати одяг, отримати первинну медичну, психологічну та юридичну допомогу.

Про війну з Росією Галина знає не з чуток: на війні, під час виконання бойового завдання, загинув її старший син Михайло. Він був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, Орденом «За оборону країни», посмертно. Ім’ям Михайла названа одна з вулиць в центрі Запоріжжя.

Волонтерські заслуги Галини Гончаренко визнані на рівні регіону та держави. Вона нагороджена медаллю “За розвиток Запорізького краю”, Волонтерським хрестом ІІ ступеня, Відзнакою командира 20 ОМПБ, Відзнакою командира 37 ОМПБ, Орденом «Бойовий волонтер України», Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, медаллю «За волонтерську діяльність», Президентською відзнакою «За гуманітарну участь у антитерористичної операції», медаллю «За милосердя та турботу», медаллю «За жертовність та любов до України», відзнакою Українського вільного козацтва, Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

“Європейська Солідарність” Запоріжжя пишається, що працюватиме над розбудовою Української Держави разом з пані Галиною!